Pangalink

Pangalink on turvaline maksevõimalus internetis, mis võimaldab teie kliendil tasuda teenuste või kaupade eest läbi teie kodulehe. Tänu suhteliselt lihtsale ülesehitusele on pangalinki võimalik rakendada pea igas sisuhaldussüsteemis või kodulehel. Pangalingi kasutuselevõtt eeldab pangakonto olemasolu pangas ning vastava lepingu sõlmimist.

Pangalingi teenust pakuvad Eestis kõik suuremad pangad:

  • Swedbank
  • SEB
  • Sampo Pank
  • Nordea
  • Krediidipank
  • LHV

Novamedia Plus aitab oma kliente nii pankadega suhtlemisel kui ka tehniliste küsimuste lahendamisel. Pangalingi teenuse tellimiseks võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@novamedia.ee.

Teenuse kirjeldus ja hind

Pangalingi teenus sisaldab endas pankadega suhtlemist, vajalike privaatvõtmete ja sertifikaadipäringute genereerimist ning pankadele edastamist ja pangalingi installeerimist teie kodulehe süsteemi.

Hinna kujundamisel võetakse arvesse teie kodulehel kasutuses olev süsteem ning installeerimise keerukus.

Abimaterjal

Pankade kodulehtedel on olemas väga põhjalik pangalingi tehniline kirjeldus. Allpool on lihtsad näited privaatvõtme ja sertifikaadipäringu genereerimiseks.

Privaatvõtme genereerimine

Privaatvõtme saad genereerida OpenSSL utiliidi abil järgmise käsuga: genrsa -out privkey.pem 1024, kus privkey.pem on genereeritava faili nimi.

Sertifikaadipäringu genereerimine

Privaatvõtme sertifikaadipäringu saad genereerida OpenSSL utiliidi abil järgmise käsuga: req -new -config openssl.cnf -key privkey.pem -out req.pem, kus req.pem on genereeritava sertifikaadipäringu fail ning privkey.pem on eelnevalt genereeritud privaatvõti.

Vaata ka Styx Makse