Maksesüsteemid

Erinevad internetipõhised maksesüsteemid kiirendavad oluliselt info liikumist sinu ettevõtte ja kliendi vahel. Neist Eestis levinuim on pangalink, mida osutavad kõik Eestis tegutsevad pangad. Vähem kasutust on leidnud krediitkaardimaksed ning SMS maksed.

Pangalink

Pangalink võimaldab kliendil tasuda toote- või teenuse eest sinu kodulehelt läbi oma panga. Seda silmas pidades on mõistlik sõlmida pangalingi leping kõikide suuremate pankadega. Novamedia Plus on loonud pangalingi lahendusi nii Eesti kui Soome pankadega (Swedbank, SEB, Sampo, Nordea, LHV, Osuuspankki).

Loe pangalingi kohta lähemalt

Styx Makse

Styx on Novamedia Plus poolt loodud teenus, mille abil on võimalik lihtsalt ja kiirelt integreerida veebilehele pangalingid. Makselahenduse juurutamine on lihtne ning koheselt peale registreerimist saad alustada internetimüügiga.

Loe Styx Makse kohta lähemalt

Krediitkaardimakse

Sarnaselt pangalingile toimib ka krediitkaardimakse täites sama eesmärki - võimaldada kliendil ostutehing sooritada internetist. Loome krediitkaardi makselahendusi (PayPal, Visa ja MasterCard - Pankade Kaardikeskus).

Loe krediitkaardimakse kohta lähemalt

SMS-makse

SMS-iga internetis tasumine on uuema aja trend võimaldades kliendil ülimugavalt internetis tarbitud teenuste või ostude eest tasuda. SMS-maksete rakendusvaldkond on väga suur alates tasulistest ligipääsudest informatsioonile kuni reklaami tellimiseni välja. SMS-maksete lahendustes kasutame Eesti juhtiva mobiilteenuse pakkuja Fortumo teenuseid.

Loe SMS-teenustest lähemalt